НАЙКРАЩІ,в роботі понад 6ти років з Вами. Дякую за Вашу працю❤️
Дарина Н.
Отлично
Людмила К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую за доставлений товар все супер
Світлана Л.
Отлично
Наталія Л.
Очень плохо
Робила оптове замовлення. Отримавши посилку, зрозуміла, що 20% товару, що я замовляла, просто не прислали і навіть не попередила, що якісь позиції відсутні, просто мовчки змінили все на свій розсуд. Накладної чи чека в посилці також немає. Ще й отримала товар з браком, пензлик був без упаковки і зламаний. Один з парфюмів дуже протікає, бо там зламаний дозатор і в пляшці вже значний недолив, не помітити таке при відправленні вкрай важко. Більше схоже на те, що просто в оптове замовлення скинули непотріб. Дуже обурена відношенням до клієнтів. Магазин рекомендувати не можу.
НАЙКРАЩІ,в роботі понад 6ти років з Вами. Дякую за Вашу працю❤️
дякую за доставлений товар все супер
Робила оптове замовлення. Отримавши посилку, зрозуміла, що 20% товару, що я замовляла, просто не прислали і навіть не попередила, що якісь позиції відсутні, просто мовчки змінили все на свій розсуд. Накладної чи чека в посилці також немає.
Ще й отримала товар з браком, пензлик був без упаковки і зламаний. Один з парфюмів дуже протікає, бо там зламаний дозатор і в пляшці вже значний недолив, не помітити таке при відправленні вкрай важко. Більше схоже на те, що просто в оптове замовлення скинули непотріб.
Дуже обурена відношенням до клієнтів. Магазин рекомендувати не можу.
Все дуже швидко👍супер