Упаковка подходит для дамских сумочек. Заказывала для новогодних подарков своим клиентам. Качество крема больше водянистое, чем жирное, впитывается отлично, быстро.
Мария Б.
Отлично
валентина г.
Отлично
Елена К.
Отлично
Євгенія Р.
Отлично
валентина н.
Отлично
Якість🔥+швидкість доставки⚡+гарне 💝обслуговування =РЕСПЕКТ.Як завжди вдячна.🙏Мирного усім неба!
Все чудово, дякую❤️❤️❤️
Упаковка подходит для дамских сумочек. Заказывала для новогодних подарков своим клиентам. Качество крема больше водянистое, чем жирное, впитывается отлично, быстро.
Якість🔥+швидкість доставки⚡+гарне 💝обслуговування =РЕСПЕКТ.Як завжди вдячна.🙏Мирного усім неба!
Усім задоволений! Дякую!